Teknoloji alanındaki gelişmeler, iş yapış süreçlerinde hızlı ve köklü bir değişimi beraberinde getirmektedir. Bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik, Casper Parca olarak 2008 yılından bu yana, hizmet verdiği şirketlerin verimli ve daha kârlı iş modellerine sahip olmalarını sağlayan çözümler sunmaktadır.

Bilgi teknolojilerindeki dinamiklik, değişim ve yeniliğin genlerini taşıyan Casper Parca, şirketlere verdiği danışmanlık ile uçtan uca entegre eden çözümler ve hizmetler sağlıyor. Sektörel çözümlerden, iş çözümlerine, sistem entegrasyon çalışmalarından, dış kaynak kullanımına, servis ve bakım hizmetlerinden ağ çözümleri ve danışmanlığa kadar geniş bir yelpazede ulusal alanda hizmet veren iş ve teknoloji ortağı.

Casper Parca birlikte çalıştığı firmaları bir müşteri olarak değil, “Değerli İş Ortağı” olarak görmektedir. Böylece çalıştığı firmalara verim artışı, maliyet tasarrufu ve rekabet avantajı,  sağlayarak, hizmet verdiği firmalara katma değer yaratırken, birlikte büyüme misyonuyla hareket etmektedir. Biz Casper Parca ’ sadece bilişim-teknoloji şirketi olarak değil, “Kazandıran İş-Çözüm Ortağı” olarak konumlandırıyoruz. IT sektöründe hızla değişen, gelişen teknolojilerle birlikte bilginin değeri, farklılaşma, uzmanlık ve esnek çözümlerle sürdürülebilir karlılıkları sağlamak kurumlar için hayati önem taşımaktadır.

Bu farkındalık ile Casper Parca olarak,  müşteri beklentilerinin doğru anlaşılması, doğru kaynaklara yönlendirilmesi, verimli, sürdürülebilir, esnek ve karlı yatırımlarla katma değer sağlayan iş çözümleri ve hizmetler sunuyoruz. IT sektöründe bizi farklılaştıran, kaynakların doğru kullanımı, projelendirme ve proje yönetiminde uzmanlığımız ile sonuç odaklı teknoloji istemlerin kurulumunu, uygulamasını ve proje yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Güven:

Güven esasına dayanan iş anlayışımız ile müşterilerimizin kendi iş alanlarında verimliliğini ve karlılığını sağlayan iş çözümleri sunmak.

Deneyime ve bilgiye dayanan uzmanlık:

Bilgi, deneyim ve uzmanlıklarımızla müşterilerimize beklentilerini karşılayan katma değerli çözüm ve hizmetler sunmak.

Doğru Analiz:

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirleyerek verimli ve karlı yatırımlar yapmalarını sağlamak.

Kalıcı Değer:

Uzmanlığımız, çözümlerimiz ve hizmetlerimizle müşterilerimize kalıcı değer sağlamak.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?